Nowoczesne domy
w Zielonej Górze
Lawendowe Tarasy ETAP I
Twój uroczy zakątek

Lawendowe Tarasy ETAP I

Apartamenty Lawendowe Tarasy to nowa inwestycja zlokalizowana w Zielonej Górze na osiedlu Czarkowo, zaledwie 4 km od centrum miasta. Położenie tych komfortowych apartamentów blisko lasu zapewnia mieszkańcom spokój i przestrzeń. Gwarantuje jednocześnie, dzięki nowej, szerokiej drodze, łatwy dojazd do centrum oraz obwodnicy miasta.

Lawendowe Tarasy - etap I
Lawendowe Tarasy - etap I
Lawendowe Tarasy - etap I
Krótka charakterystyka

Nowoczesne apartamenty

Inwestycja obejmuje 16 przestronnych, wygodnych apartamentów mieszczących się w ośmiu szeregowych i eleganckich, piętrowych domach, architektonicznie nawiązujących do najlepszych tradycji podmiejskich willi. Nowoczesność bryły podkreślona została poprzez stalowe elementy balustrad oraz kolor i rodzaj okładziny elewacyjnej. W każdym z domów znajdują się dwa apartamenty mające odrębne wejścia z poziomu parteru, a do górnego prowadzi samodzielna klatka schodowa. W cenie każdego apartamentu dodajemy dwa miejsca parkingowe.

0
km od centrum miasta
0
przestronnych apartamentów
0
miejsca parkingowe na apartament
PoddaszePierwsze piętroParter

Poddasze

Apartamenty położone na piętrze posiadają dodatkowo bardzo duże poddasze, które może być, w zależności od potrzeb mieszkańców, zaaranżowane na samodzielny apartament z łazienką, dwa pokoje z łazienką lub przestrzenne miejsce do pracy bądź ćwiczeń.

Pierwsze piętro

Apartamenty na piętrze są w dużej mierze odzwierciedleniem apartamentów na parterze, jednak zamiast bezpośredniego wyjścia z salonu na duży i słoneczny taras, wchodzimy na osobne ładnie wykończone balkony.

Parter

Apartamenty składają się z przestrzeni dziennej połączonej z kuchnią, jadalnią i dobrze doświetloną strefą telewizyjną oraz kominkową, stanowiącą jednoprzestrzenną całość. Ponadto na kondygnacji znajdują się dwie duże sypialnie, spiżarnia, łazienka i pokój przechodni, który może być zaadoptowany na kolejną sypialnię, pokój do pracy bądź garderobę.

Sprawdzone technologie

Stosujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne. Wykorzystujemy ciężkie stropy kanałowe, które w połączeniu z wełną akustyczna zapewnią Państwu prywatność i spokojny sen.

Trwała elewacja

Elewacja wykonywana jest w oparciu o uznane systemy Fast i Caparol, zapewniające trwałość barw i powłoki na wiele lat, a certyfikowany styropian spełnia wysokie współczesne wymagania izolacji cieplnej dla nowopowstających budynków mieszkalnych.

Wysoka jakość

Stosujemy najwyższej jakości materiały już od pierwszego etapu inwestycji. Wszystkie rozwiązania oraz dobór materiałów zapewniają realizację budynku spełniającego wszystkie normy budowlane a przede wszystkim trwałość na lata.

Energooszczędne okna

W budynku zostaną zamontowane okna wykonane w oparciu o energooszczędny pięciokomorowy profil Veka w kolorze antracyt, które dodatkowo wyposażone zostaną w skrzynki rolet zewnętrznych.

Konstrukcja na lata

Budynek jest budowany w oparciu o beton komórkowy firmy Xella oraz Solbet i murowany z wykorzystaniem kleju do spoin cienkowarstwowych, nadproża prefabrykowanego strunobetonowego Poz-Bruk oraz gotowych certyfikowanych zapraw i mieszanek betonowych.

Solidni partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami materiałów. Domki powstaną m.in. dzięki współpracy z firmami: Xella, Baumit, Fast, Caparol, Wieneberger, Veka, Viessman, Niko i nie tylko.

Zagospodarowany teren osiedla

Apartamenty oddajemy do użytkowania z pełnym zagospodarowaniem terenu wokół: wykonane są tarasy, nasadzone ozdobne krzewy i drzewka oraz założone trawniki, droga dojazdowa, miejsca postojowe oraz chodniki, a teren osiedla ogrodzony.

Funkcjonalne wnętrza

Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano obszerną, doświetloną dużymi oknami część dzienną - nie zapomnieliśmy jednak o pomieszczeniach na przechowywanie rzeczy, stąd znalazło się miejsce na spiżarnię przy kuchni, dużą garderobę przy sypialni oraz miejsce na zabudowę w holu.

Dostosuj projekt

Stwórz swoją przestrzeń

Chcesz wprowadzić własne zmiany w projekcie i dostosować go do preferencji Twoich i Twojej rodziny? Możemy zmodyfikować rozkład wnętrz, aby lepiej dopasować go do potrzeb Klienta.

Wsparcie finansowe

Potrzebujesz kredytu?

Pomożemy Ci wybrać i zorganizować najlepszy dla Ciebie kredyt mieszkaniowy z ofert aż 25 banków, który będzie idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Masz kilka pytań?
Spodobała Ci się nasza oferta?

Masz kilka pytań?

Zainteresowała Cię nasza oferta, ale chcesz poznać więcej szczegółów? Potrzebujesz finansowego wsparcia, jeżeli masz zdecydować się na zakup? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Stat4u